Vánoce v AutoškoleClub

Vánoční akce v autoškole Autoškola Club pro Vás letos připravila spoustu vánočních dárků pro Vaše blízké za výhodné ceny. Výberte si z naší nabídky pro Vánoce 2016, naše dárky jsou zábavné i užitečné a zaručeně udělají radost. Dle Vašeho přání, Vám vyrobíme dárkový poukaz a klidně i doručíme .

Pro bližší informaci nebo zakoupení dárkového poukazu nás neváhejte kontaktovat 731044804, info@autoskolaclub.cz
Nejlepší dárek


Dárkový poukaz Autoškoly Club

Řidičský průkaz, to je užitečný dárek na celý život. Vyberte si z naší nabídky a my Vám vystavíme dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě dle Vašeho přání. Udělejte radost svým blízkým.


Výhodný balíček kondičních jízd na osobní automobil

4 kondiční jízdy + 2 hodiny teorie


Cena: 1250 Kč  990 Kč

Nikdy není pozdě na to začít opět řídit, všechny dovednosti se dají zlepšit.


Kondiční jízdy jsou tady především pro ty, kteří se potřebují začít řídit a začínají znova úplně od začátku nebo jen potřebují natrénovat úkony, jako je třeba parkování, projíždění složitějších křižovatek, apod. Nejedná se o klasickou autoškou, ale o idividuální trénink s využitím prvků koučingu a mentorování. Neobsahuje žádné zkoušky ani přeskušování. Smyslem a cílem je jen zlepšení řidičských schopností.

Podmínkou je pouze platný řidičský průkaz na skupinu B.Zážitky nemusí být vždy drahé


Jízda v luxusním sporťáku Mercedes-Benz CLK

Cena: 1250 Kč  850 Kč

Hodinová jízda ve sportovním režimu legendárního Gran Turisma. Mercedes-Benz CLK s atmosférickým benzínovým motorem o objemu 2,6 l a výkonem zvýšeným až na 210 koní.

Podmínkou je pouze platný řidičský průkaz na skupinu B.


Jízda ve vozidle SUV 4x4

Cena: 1250 Kč  850 Kč

Hodinová jízda nejoblíbenějším evropským off-roadem na silnici i mimo ní. Volkswagen Tiguan s dvoulitrovým turbodieslovým motorem a pohonem všech kol.

Podmínkou je pouze platný řidičský průkaz na skupinu B.


Zážitková jízda v autobusu nebo v náklaďáku

Cena: 1990 Kč  1450 Kč

Kdo by jako malý nezatoužil být na chvíli řidičem nákladnícho auta nebo autobusu. Nyní si díky Autoškole Club toto přání může každý splnit aspoň na jednu hodinu a získat zážitek na celý život.

Řidičské oprávnění skupiny C nebo D není podmínkou. Stačí jen řidičský průkaz na skupinu B a zdravotní posudek.Pro ty nejlepší řidiče


Pravidelné školení řidičů pro rok 2017

Cena: 880 Kč  440 Kč

Máte doma profesionála?


Pak máme pro Vás tip na dárek. Zaplaťte mu u nás pravidelné školení pro rok 2017. Zákonem stanovené školení provádíme v rozsahu všech skupin. S naším poukazem pak stačí kdykoliv v průběhu roku si vybrat vhodný termín a přihlásit se.


Kurz hospodárné jízdy a defenzivní jízdy

Cena: 2000 Kč  990 Kč

Dárek pro zkušené i začínající řidiče


Ecodriving jako styl řízení všech typů vozidel je dnes trendem poslední doby. Kurzy hospodárné a defenzivní jízdy jsou certifikované evropským standardem EcoWill a posouvají hranice běžného řidičů mnohem dále. Výsledkem těchto kurzů je u absolventů nejenom schopnost ušetřit vynaložené prostředky na PHM ročně až o několik tísíc, ale také snížení všech celkových provozních nákladů a díky získání většímu nadhledu v dopravním provozu, také dosažení výšší průměrné rychlosti a celkového zefektivnění provozu. Řidič se po absolvování stává bezpečněnjším pro sebe i své okolí a šetrnějším ke své peněžence i k životnímu prostředí a v rámci provozu na silnicích také svižnějším a plynulejším účastníkem.


Podmínkou je pouze platný řidičský průkaz na skupinu B a vozidlo s palubním počítačem. Kurz lze po domluvě provézt také ve vozidle autoškoly.


Kurz bezpečné jízdy na motorce

Cena: 2500 Kč  1250 Kč

Vhodný dárek pro opravdové motorkáře


Tyto kurzy jsou určeny pro ty, kteří to s motorkami myslí opravdu Vážně. Jedná se o ryze praktický tréning na motocyklu zaměřený na zvládnutí ovládání stroje v běžných i krizových situacích.

Podmínkou je pouze platný řidičský průkaz na skupinu A a vlastní motocykl. Pokud nemáte svou motorku lze domluvit i zapůjčení výcvikové.


Vánoční akce

V případě zájmu neváhejte a volejte, mailujte Autoškolu Club 731044804, info@autoskolaclub.cz